Sport

Budowa oraz montaż klatek bezpieczeństwa jest wspierana po przez stałą współprace z marką IRECO Motorsport, która jako jedyna w Polsce wydaje certyfikaty FIA i jest niewątpliwie jedną z najlepszych firm w Europie.

Dokonujemy zmian silników oraz układów napędowych każdej marki, włącznie z potrzebnymi zmianami konstrukcyjnymi pojazdu. Projekty są realizowane zarówno w wersjach ulicznych, jak i przeznaczony do motorsportu.

Wykonujemy dedykowane układy wydechowe zarówno do silników wolnossących jak i doładowanych. Wspieramy się wiedz, doświadczenie oraz materiałem z europejskim potentatem, firmą MG Motorsport. Dokonujemy zmian silników oraz układów napędowych każdej marki, włącznie z potrzebnymi zmianami konstrukcyjnymi pojazdu. Projekty są realizowane zarówno w wersjach ulicznych, jak
i przeznaczony do motorsportu.

Zawieszenia nie mają już dla nas tajemnic, pomijając standardowe wymiany na zaawansowane grupy zawieszeń, mamy duże doświadczenie w ich ustawieniu pod daną specyfikacje samochodu. Sami również wprowadzamy zmiany konstrukcyjne tak aby stale dążyć do perfekcji w prowadzeniu się pojazdu.

Nasz nadworny elektryk jest prawdziwym magikiem w swoim fachu
i nie ma instalacji elektrycznej której by nie okiełznał, odpalanie silników, dodawanie różnego rodzaju modułów, odchudzanie wiązki z zbędnych obwodów dla motorsportu, to chleb powszedni dla niego..;)